PK Alle Categorieën West-Vlaanderen - Dag 1
Stedelijk sportstadion, Roeselare (BEL)
20 APR 2024
F
Men's 100 Metres
Final 1, Wind: +2.6
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Iben DEGRYSE | 01 JAN 2002 | BEL | 10.97 |
2. | Jeroen GONNISSEN | 08 AUG 1998 | BEL | 11.02 |
3. | Gyambibi BOATENG | BEL | 11.03 | |
4. | Simon DEKONINCK | 2004 | BEL | 11.19 |
5. | Tim DEPICKERE | 30 MAR 2000 | BEL | 11.36 |
Round 1 - Heat 1, Wind: +2.0
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Simon DEKONINCK | 2004 | BEL | 11.14 |
Round 1 - Heat 2, Wind: +4.9
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Jeroen GONNISSEN | 08 AUG 1998 | BEL | 10.99 |
Round 1 - Heat 3, Wind: +1.7
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Gyambibi BOATENG | BEL | 11.09 | |
2. | Iben DEGRYSE | 01 JAN 2002 | BEL | 11.11 |
Men's 200 Metres
Final 1, Wind: +1.4
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Gyambibi BOATENG | BEL | 23.40 |
Final 2, Wind: +3.6
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Keith LUYPAERT | 20 OCT 2000 | BEL | 23.44 |
Final 3, Wind: +2.5
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Xander CLAESSENS | BEL | 23.24 |
Men's 800 Metres
Final 2
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Arne VERGISON | 16 APR 2002 | BEL | 1:57.34 |
2. | Ruben CORNELUS | 13 NOV 1996 | BEL | 1:57.53 |
Men's High Jump
Final
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Giebe ALGOET | 30 MAR 1998 | BEL | 1.98 |
Women's 400 Metres
Final 2
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Manon DE MAREZ | 26 MAR 1997 | BEL | 56.42 |
Women's 1500 Metres
Final
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Adeline TEMMERMAN | 23 OCT 2004 | BEL | 4:54.61 |
Women's 3000 Metres
Final
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Julie VOET | 22 NOV 2003 | BEL | 10:00.17 |
2. | Saskia VENS | 12 APR 1988 | BEL | 10:29.63 |
Women's 100 Metres Hurdles
Final 1, Wind: +4.1
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Lotte PHILIPS | 1997 | BEL | 14.87 |
2. | Lore DEMEESTER | 2006 | BEL | 15.92 |
Women's Long Jump
Final
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark | Wind |
---|---|---|---|---|---|
1. | Maité BEERNAERT | 14 NOV 2001 | BEL | 5.94 | -3.2 |
2. | Jolijn VERHAEGHE | 13 DEC 2003 | BEL | 5.19 | -2.4 |
3. | Norah DE BRUYCKER | 2006 | BEL | 5.01 | -2.4 |
4. | Elise DEPREITER | 2004 | BEL | 5.00 | -2.9 |
Women's Triple Jump
Final
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark | Wind |
---|---|---|---|---|---|
1. | Jolijn VERHAEGHE | 13 DEC 2003 | BEL | 10.75 | -3.8 |
U20 Events - F
Men's 100 Metres
Final, Wind: +1.8
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Joseph PANFORD | 2006 | ITA | 11.28 |
Round 1 - Heat 1, Wind: +1.9
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Wout SCHIER | 2005 | BEL | 11.38 |
Round 1 - Heat 2, Wind: +2.1
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Joseph PANFORD | 2006 | ITA | 11.17 |
U20 Events - F
Men's 200 Metres
Final 2, Wind: +4.3
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Joseph PANFORD | 2006 | ITA | 23.16 |
2. | Mathis VANDENBUSSCHE | BEL | 23.48 |
U20 Events - F
Men's 800 Metres
Final
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Jerome KINDT | 2005 | BEL | 1:59.26 |
U18 Events - F
Men's 100 Metres
Final, Wind: +3.1
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Lukas CNEUT | 2007 | BEL | 11.24 |
2. | Felipe DE LOMBAERDE | BEL | 11.39 |
U18 Events - F
Men's 200 Metres
Final 2, Wind: +1.6
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Lukas CNEUT | 2007 | BEL | 23.26 |
U18 Events - F
Men's High Jump
Final
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Rowan MOMMERENCY | 2007 | BEL | 1.88 |
2. | Thibo TIMPERMAN | BEL | 1.85 |
U18 Events - F
Men's Shot Put (5kg)
Final
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Wout KEERMAN | BEL | 13.54 |
U18 Events - F
Men's Discus Throw (1.500kg)
Final
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Wout KEERMAN | BEL | 47.60 |
U18 Events - F
Women's 400 Metres
Final
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Alison DEBOUVER | 2007 | BEL | 61.38 |
U18 Events - F
Women's 100 Metres Hurdles (76.2cm)
Final 1, Wind: +3.6
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
2. | Ellemieke MAENHOUDT | 2008 | BEL | 15.41 |
U18 Events - F
Women's 400 Metres Hurdles
Final 1
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Ellemieke MAENHOUDT | 2008 | BEL | 1:06.83 |
2. | Lonneke CALLENS | 2008 | BEL | 1:07.37 |
U16 Events - F
Women's 400 Metres
Final 2
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
3. | Marie-Lou WARNIER | BEL | 59.84 |
U16 Events - F
Women's Long Jump
Final
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark | Wind |
---|---|---|---|---|---|
1. | Mari KARNISAUSKA | BEL | 5.21 | -1.1 |