Kronosov miting v dvorani
Atletska dvorana Park Šiška, Ljubljana (SLO) (i)
07 JAN 2023
F
Men's 60 Metres
Final 1
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Anej ČURIN PRAPOTNIK | 23 MAY 2003 | SLO | 6.73 |
2. | Edhem VIKALO | 21 JAN 2002 | BIH | 6.77 |
3. | Jernej GUMILAR | 29 SEP 2003 | SLO | 6.84 |
4. | Gal KUMAR | 17 FEB 1999 | SLO | 6.85 |
5. | Bor KOLAR BAČNIK | 04 MAY 2000 | SLO | 6.93 |
6. | Žan RITLOP | 11 NOV 2006 | SLO | 7.10 |
Final 2
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Jan SKALAR | 04 JAN 2000 | SLO | 7.09 |
2. | Val VELKAVRH | 06 JAN 2006 | SLO | 7.10 |
3. | Alen SUBAŠIČ | 26 JAN 1999 | SLO | 7.13 |
4. | Žan ROZONIČNIK | 22 MAR 2005 | SLO | 7.17 |
4. | Lan COSTANTINI | 2005 | SLO | 7.17 |
6. | Dino SUBAŠIČ | 26 JAN 1999 | SLO | 7.17 |
Final 3
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Žiga BOŽIČ | 2007 | SLO | 7.21 |
2. | Maj CIZERA TURK | 10 OCT 2004 | SLO | 7.22 |
3. | Aljaž ŠKRINJAR | 2007 | SLO | 7.22 |
4. | Samo BERGANT | 14 MAR 2003 | SLO | 7.26 |
5. | Tim REBOLJ | 2005 | SLO | 7.29 |
6. | Jaka SVENŠEK | 2006 | SLO | 7.32 |
Round 1 - Heat 1
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Lenart RENER | 14 SEP 2007 | SLO | 7.42 |
2. | Jakob NOVŠAK | 2007 | SLO | 7.61 |
3. | Adnan OSHISH | 2005 | SLO | 7.70 |
4. | Timi TUŠEK | 2006 | SLO | 7.70 |
5. | Max KRALJ | 2006 | SLO | 7.87 |
6. | Maxim LAMPRECHT | 2005 | SLO | 8.00 |
Round 1 - Heat 2
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Bor KOLAR BAČNIK | 04 MAY 2000 | SLO | 6.97 |
2. | Rok KOPATIN | 2006 | SLO | 7.33 |
3. | Matjaž ARNUŠ | 04 SEP 2002 | SLO | 7.33 |
4. | Gašper DOVŠAK | 2007 | SLO | 7.92 |
5. | Arne VODIŠKAR | 2004 | SLO | 8.09 |
Round 1 - Heat 3
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Črt KISELIČ | 2005 | SLO | 7.43 |
2. | Gašper GORENAK | 2006 | SLO | 7.63 |
3. | Maksim KOSTRIČ | 2006 | SLO | 7.76 |
4. | Gal HAFNER | 2002 | SLO | 7.85 |
5. | Andrej MIRKOVIĆ | 2007 | SLO | 8.46 |
6. | Medin MEŠINOVIĆ | 2007 | SLO | 8.90 |
Round 1 - Heat 4
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Filip BIZJAK | 15 SEP 2004 | SLO | 7.43 |
2. | Jaka MLAČ | 2008 | SLO | 7.85 |
3. | Dante Vladimiro SALERNO | 2005 | SLO | 7.91 |
4. | Lan Martin CIRMAN | 2007 | SLO | 8.21 |
5. | Tim ROTAR | 2005 | SLO | 8.32 |
Round 1 - Heat 5
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Alen ZUPANC | 2006 | SLO | 7.60 |
2. | Luka NOGRAŠEK | 28 JUL 2007 | SLO | 7.67 |
3. | Žan Luka CVAHTE | 2007 | SLO | 7.80 |
4. | Evan PAVLIN | 2006 | SLO | 7.81 |
5. | Marsel MURAUS | 2007 | SLO | 7.92 |
Round 1 - Heat 6
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Marcel MERC | 2006 | SLO | 7.40 |
2. | Gal GMAJNAR | 2006 | SLO | 7.54 |
3. | Taj ŠOBA | 2007 | SLO | 7.58 |
4. | Jaka OČKO | 2005 | SLO | 7.63 |
5. | Teo POLANC | 2007 | SLO | 7.84 |
6. | Filip Martin FLEISINGER | 2007 | SLO | 7.94 |
Round 1 - Heat 7
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Aljaž ŠKRINJAR | 2007 | SLO | 7.25 |
2. | Matija BOMBAČ | 2006 | SLO | 7.33 |
3. | Gašper POČIVAVŠEK | 22 AUG 2005 | SLO | 7.40 |
4. | Jakob Ivan KOŠAK | 29 MAY 2002 | CRO | 7.43 |
5. | Oliver BLAGOJEVIĆ | 2006 | SLO | 7.62 |
6. | Ali NESIMOVIĆ | 2005 | CRO | 7.73 |
Round 1 - Heat 8
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Žan ROZONIČNIK | 22 MAR 2005 | SLO | 7.19 |
2. | Jaka SVENŠEK | 2006 | SLO | 7.30 |
3. | Andraž PETROVIČ | 2007 | SLO | 7.39 |
4. | Urban MIHEVC GRABNAR | 2007 | SLO | 7.45 |
5. | Blaž JURGEC | 2005 | SLO | 7.50 |
Round 1 - Heat 9
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Žan RITLOP | 11 NOV 2006 | SLO | 7.09 |
2. | Žiga BOŽIČ | 2007 | SLO | 7.21 |
3. | Samo BERGANT | 14 MAR 2003 | SLO | 7.26 |
4. | Tim REBOLJ | 2005 | SLO | 7.30 |
5. | Maj CIZERA TURK | 10 OCT 2004 | SLO | 7.32 |
6. | Aron BREITENBERGER | 2004 | SLO | 7.47 |
Round 1 - Heat 10
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Alen SUBAŠIČ | 26 JAN 1999 | SLO | 7.12 |
2. | Jan SKALAR | 04 JAN 2000 | SLO | 7.13 |
3. | Val VELKAVRH | 06 JAN 2006 | SLO | 7.16 |
4. | Lan COSTANTINI | 2005 | SLO | 7.16 |
5. | Ahmed MURATOVIĆ | 16 JUL 2005 | BIH | 7.34 |
6. | Vit PRUSNIK | 2002 | SLO | 7.38 |
Round 1 - Heat 11
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Anej ČURIN PRAPOTNIK | 23 MAY 2003 | SLO | 6.80 |
2. | Edhem VIKALO | 21 JAN 2002 | BIH | 6.80 |
3. | Jernej GUMILAR | 29 SEP 2003 | SLO | 6.84 |
4. | Gal KUMAR | 17 FEB 1999 | SLO | 6.86 |
5. | Dino SUBAŠIČ | 26 JAN 1999 | SLO | 7.11 |
Men's 60 Metres Hurdles
Final
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Jan DUHOVNIK | 19 MAR 2003 | SLO | 8.40 |
2. | Alen SUBAŠIČ | 26 JAN 1999 | SLO | 8.52 |
3. | Jaka HACE | 21 FEB 2003 | SLO | 8.67 |
Samo BERGANT | 14 MAR 2003 | SLO | DNF |
Men's Pole Vault
Final
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Maj BIZJAK | 28 MAR 2005 | SLO | 4.40 |
2. | Brin CIGLENEČKI | 11 JUN 2006 | SLO | 4.40 |
3. | Domen Maj SADIĆ | 23 NOV 1999 | SLO | 4.30 |
4. | Matevž MAKAROVIČ | 10 JUN 2003 | SLO | 4.30 |
5. | Urh KUNAVER | 2007 | SLO | 4.10 |
6. | Urban VELEPEC | 2006 | SLO | 3.90 |
7. | Andrej BERGANT | 1969 | SLO | 3.00 |
8. | David PRAŠNIKAR | 2010 | SLO | 2.40 |
Men's Long Jump
Final
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Jan DUHOVNIK | 19 MAR 2003 | SLO | 7.09 |
2. | Jaka HACE | 21 FEB 2003 | SLO | 6.80 |
3. | Filip BIZJAK | 15 SEP 2004 | SLO | 6.73 |
4. | Maks DUHOVNIK | 2006 | SLO | 6.62 |
5. | Martin MEDVEŠEK | 1999 | SLO | 6.57 |
6. | Žan RITLOP | 11 NOV 2006 | SLO | 6.48 |
7. | Luka NOGRAŠEK | 28 JUL 2007 | SLO | 5.85 |
8. | Dante Vladimiro SALERNO | 2005 | SLO | 5.07 |
Women's 60 Metres
Final 1
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Nika GLOJNARIČ | 29 NOV 2000 | SLO | 7.62 |
2. | Klara JANŽA | 27 JUL 2007 | SLO | 7.75 |
3. | Ajla REIZBEGOVIC | 08 OCT 1999 | BIH | 7.76 |
4. | Daša KERNEL | 30 JUL 2006 | SLO | 7.78 |
5. | Nika JENKO | 13 DEC 2002 | SLO | 7.84 |
6. | Milica EMINI | 11 OCT 1999 | SRB | 7.86 |
Final 2
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Eva VIGNJEVIĆ | 2007 | SLO | 7.92 |
2. | Uršula ČERNELČ | 13 APR 2005 | SLO | 7.92 |
3. | Ema VEHOVAR | 2007 | SLO | 7.99 |
4. | Nina RADIŠEK | 2007 | SLO | 8.05 |
Hana SEKNE | 05 APR 2007 | SLO | DNS | |
Maja KOSTANJEVEC | 2006 | SLO | DNS |
Final 3
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Anja MARAŽ | 2006 | SLO | 8.09 |
2. | Lara Emilija PETEK | 2007 | SLO | 8.17 |
3. | Mia OBREZA | 2006 | SLO | 8.24 |
4. | Lea ZUPANC | 2001 | SLO | 8.25 |
5. | Leja GLOJNARIČ | 15 APR 2002 | SLO | 8.32 |
Naja BURGER | 2005 | SLO | DNS |
Round 1 - Heat 1
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Uršula ČERNELČ | 13 APR 2005 | SLO | 8.05 |
2. | Taja VUČKO | 2005 | SLO | 8.48 |
3. | Natalija PAVLINJEK | 1998 | SLO | 8.55 |
4. | Nejla KUKAVICA | 2007 | SLO | 8.92 |
5. | Katja TIBAUT | 2007 | SLO | 9.13 |
Round 1 - Heat 2
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Nina RADIŠEK | 2007 | SLO | 8.03 |
2. | Mia OBREZA | 2006 | SLO | 8.28 |
3. | Tia LONČARIČ | 2007 | SLO | 8.43 |
4. | Daša DRESLER | 2006 | SLO | 8.55 |
5. | Ana VALANT | 2005 | SLO | 8.63 |
6. | Nana KLEMŠE | 2007 | SLO | 8.85 |
Round 1 - Heat 3
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Anja MARAŽ | 2006 | SLO | 8.18 |
2. | Zarja NOVAK | 2006 | SLO | 8.52 |
3. | Lena KRISTAN | 2007 | SLO | 8.74 |
4. | Manca PETRUNA | 2005 | SLO | 8.84 |
5. | Sara ROPOŠA | 2007 | SLO | 9.38 |
6. | Miša BERNIK | 2006 | SLO | 10.09 |
Round 1 - Heat 4
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Leja GLOJNARIČ | 15 APR 2002 | SLO | 8.25 |
2. | Hana PERKO | 2005 | SLO | 8.34 |
3. | Ema ŠTEFAN | 2007 | SLO | 8.55 |
4. | Julija MAUČIČ | 2006 | SLO | 8.77 |
5. | Eva ŠEKORANJA | 2006 | SLO | 8.79 |
Round 1 - Heat 5
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Teja TIČIČ | 2006 | SLO | 8.32 |
2. | Živa MURN | 2005 | SLO | 8.33 |
3. | Gaja MIKLAUŽIČ | 2007 | SLO | 8.41 |
4. | Ana GIMPELJ | 2002 | SLO | 8.41 |
5. | Maruška VUK | 2006 | SLO | 8.43 |
6. | Neža STEPIŠNIK | 2007 | SLO | 8.53 |
Round 1 - Heat 6
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Hana SEKNE | 05 APR 2007 | SLO | 7.92 |
2. | Maja KOSTANJEVEC | 2006 | SLO | 7.93 |
3. | Naja BURGER | 2005 | SLO | 8.10 |
4. | Lara Emilija PETEK | 2007 | SLO | 8.21 |
5. | Karin SUHOVRŠNIK | 2004 | SLO | 8.34 |
6. | Pia CVAR | 2007 | SLO | 8.43 |
Round 1 - Heat 7
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Daša KERNEL | 30 JUL 2006 | SLO | 7.84 |
2. | Ema VEHOVAR | 2007 | SLO | 8.01 |
3. | Lea ZUPANC | 2001 | SLO | 8.25 |
4. | Manca REMŠKAR | 28 JAN 2004 | SLO | 8.29 |
Round 1 - Heat 8
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Nika GLOJNARIČ | 29 NOV 2000 | SLO | 7.69 |
2. | Milica EMINI | 11 OCT 1999 | SRB | 7.79 |
3. | Klara JANŽA | 27 JUL 2007 | SLO | 7.82 |
4. | Nika JENKO | 13 DEC 2002 | SLO | 7.90 |
5. | Ajla REIZBEGOVIC | 08 OCT 1999 | BIH | 7.92 |
6. | Eva VIGNJEVIĆ | 2007 | SLO | 7.97 |
Women's 60 Metres Hurdles
Final
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Milica EMINI | 11 OCT 1999 | SRB | 8.70 |
2. | Leja GLOJNARIČ | 15 APR 2002 | SLO | 9.09 |
3. | Natalija PAVLINJEK | 1998 | SLO | 10.24 |
Nika GLOJNARIČ | 29 NOV 2000 | SLO | DQ |
Women's High Jump
Final
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Monika PODLOGAR | 20 JUN 1998 | SLO | 1.74 |
2. | Maša RADOVAN | 28 JUN 2005 | SLO | 1.71 |
3. | Živa KOVAČIČ | 2007 | SLO | 1.60 |
4. | Ajda PEČNIK | 2006 | SLO | 1.60 |
5. | Ana THALER | 2006 | SLO | 1.55 |
6. | Daša LENKO | 2007 | SLO | 1.50 |
7. | Ana BUKARICA | 2009 | SLO | 1.50 |
8. | Maja LOBNIK | 2003 | SLO | 1.40 |
9. | Katja TIBAUT | 2007 | SLO | 1.40 |
10. | Hana BOSNIĆ | 2010 | SLO | 1.25 |
Women's Pole Vault
Final
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Lara JURIŠA | 15 MAY 1997 | CRO | 3.85 |
2. | Ajda OSOLNIK | 18 OCT 2002 | SLO | 3.60 |
3. | Neža RIGLER | 2005 | SLO | 3.50 |
4. | Nina GOLMAJER | 2006 | SLO | 3.10 |
5. | Magdalena OBAJDIN | 2007 | CRO | 3.00 |
6. | Eva VEHAR | 2003 | SLO | 2.90 |
7. | Greta DAUTANEC | 2001 | CRO | 2.90 |
8. | Jelka SMREKAR | 2008 | SLO | 2.70 |
9. | Lili ARNEŽ | 2009 | SLO | 2.50 |
10. | Nika KAVŠEK | 2006 | SLO | 2.50 |
11. | Pija PARAVAN | 2008 | SLO | 2.10 |
Women's Long Jump
Final
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Brina LIKAR | 03 NOV 2005 | SLO | 5.93 |
2. | Nina Ana LIKAR | 09 APR 2004 | SLO | 5.52 |
3. | Zoja SLUGA | 2006 | SLO | 5.35 |
4. | Teja VRTAČIČ | 2004 | SLO | 5.23 |
5. | Jerneja VAVDI | 2005 | SLO | 5.11 |
6. | Daša LENKO | 2007 | SLO | 5.05 |
7. | Ema DOBERŠEK | 2006 | SLO | 4.98 |
8. | Nika GERČAR | 2005 | SLO | 4.84 |
9. | Taja PUČKO | 2007 | SLO | 4.68 |
10. | Lena KRISTAN | 2007 | SLO | 4.22 |
U20 Events - F
Men's 60m Hurdles (99.0cm)
Final
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Jakob PRAPROTNIK | 22 FEB 2004 | SLO | 8.33 |
U20 Events - F
Women's 60 Metres Hurdles
Final
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Hana PERKO | 2005 | SLO | 10.04 |
2. | Ana VALANT | 2005 | SLO | 10.11 |
U18 Events - F
Men's 60m Hurdles (91.4cm)
Final
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Ažbe KONEC | 2007 | SLO | 9.16 |
2. | Marsel MURAUS | 2007 | SLO | 9.43 |
U18 Events - F
Women's 60 Metres Hurdles (0.76/8.25)
Final 1
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Ema DOBERŠEK | 2006 | SLO | 9.50 |
2. | Ana THALER | 2006 | SLO | 9.67 |
3. | Sara VODUŠEK | 2007 | SLO | 9.70 |
4. | Gaja MIKLAUŽIČ | 2007 | SLO | 9.81 |
5. | Sara ROPOŠA | 2007 | SLO | 11.84 |
Final 2
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Hana SEKNE | 05 APR 2007 | SLO | 8.66 |
2. | Daša KERNEL | 30 JUL 2006 | SLO | 8.74 |
3. | Maja KOSTANJEVEC | 2006 | SLO | 9.38 |
4. | Brina PRAPROTNIK | 2007 | SLO | 9.73 |
5. | Neža STEPIŠNIK | 2007 | SLO | 9.78 |
6. | Teja TIČIČ | 2006 | SLO | 9.89 |
U16 Events - F
Men's 60 Metres
Final
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Vid ČERNEC | 2008 | SLO | 7.42 |
2. | Patrik MURKO | 2008 | SLO | 7.46 |
Round 1 - Heat 5
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Patrik MURKO | 2008 | SLO | 7.48 |
2. | Vid ČERNEC | 2008 | SLO | 7.49 |
U16 Events - F
Women's 60 Metres
Final
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Ana ČURIN PRAPOTNIK | 2009 | SLO | 7.96 |
2. | Nikita PIRNAT | 2008 | SLO | 8.19 |
3. | Ajda PODGORŠEK | 2008 | SLO | 8.20 |
4. | Zarja ŽIŽEK | 2009 | SLO | 8.37 |
5. | Petra POČIVAVŠEK | 2008 | SLO | 8.39 |
Ana Natalie DORNIK | 2008 | SLO | DQ |
Round 1 - Heat 1
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Ana Natalie DORNIK | 2008 | SLO | 8.46 |
Round 1 - Heat 4
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Ajda PODGORŠEK | 2008 | SLO | 8.35 |
Round 1 - Heat 7
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Ana ČURIN PRAPOTNIK | 2009 | SLO | 8.09 |
2. | Nikita PIRNAT | 2008 | SLO | 8.32 |
3. | Zarja ŽIŽEK | 2009 | SLO | 8.37 |
4. | Petra POČIVAVŠEK | 2008 | SLO | 8.48 |
U16 Events - F
Women's Long Jump
Final
Place | Name | Birth Date | Nat. | Mark |
---|---|---|---|---|
1. | Maša PODGORNIK | 2008 | SLO | 5.07 |
2. | Nikita PIRNAT | 2008 | SLO | 4.90 |
3. | Trisha MANDELC | 2008 | SLO | 4.88 |
4. | Leticija PIPAN | 2008 | SLO | 4.85 |